Анатолій Бідзюра

Нововолинський міськвиконком знову не хоче виконувати постанову суду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
18:25 | 13.07.2017 / Рубрика: Блоги / 7 коментарів

Як бачите, виконавчий комітет м. Нововолинська вчергове відмовився виконувати вже другу «Постанову» Львівського апеляційного адміністративного суду про надання мені публічних даних про використання комунального майна територіальної громади міста та її бюджетних коштів.  Прошу не плутати із першою судовою ухвалою Львівського апеляційного суду від 02 листопада 2016 року, яку виконком так і не виконав до цих пір та був оштрафований за це.

У якій йшлося про комунальні квартири та земельні ділянки міської громади за період із 2004 по 2015 рік (11 років). Дані про це майно, і куди воно поділося, міський голова, він же голова Нововолинської міської ради, він же голова міського виконавчого комітету Віктор Сапожніков, не зважаючи на «Постанову» Львівського ААС, так і не надав мені до цих пір. Цілком очевидно, що міський голова панічно боїться Нововолинської територіальної громади і не хоче оприлюднювати відомості про використання її комунального майна і бюджетних коштів! І можливо, у випадку оприлюднення засекречених від членів міської громади даних, про імовірно роздерибанене комунальне майно і кошти, та після ознайомлення виборців із їхнім змістом, міському голові нічого не залишатиметься, як назавжди покинути Нововолинськ.

Обласною виконавчою службою покарань, виконавчий комітет Нововолинської міської ради, за злісний саботаж та невиконання рішень судової гілки влади держави Україна, був оштрафований на суму 5 100 гривень. Тепер В.Сапожніков судиться із Обласною виконавчою службою і намагається довести, що вона (виконавча служба) оштрафувала його неправильно. Хоча, насправді  – затягує час.

Для чого він це робить, задіюючи на судових процесах дорогих адвокатів із приватної юридичної фірми «Конфідент», що знаходиться у м. Луцьку – мені відомо. А ось ви здогадайтесь самі, це не так і важко. Незабаром, і без здогадок, всім все стане зрозуміло і видно, ніби вдень.

Так ось. Це вже друге рішення львівських суддів Апеляційного суду, яким вони визнали мої претензії до міської влади справедливими, а дії міського голови Нововолинська (голови виконкому і міськради) В.Сапожнікова та очолюваного ним виконавчого комітету протиправними. І зобов’язали його вчинити певні дії – надати запитувану мною інформацію згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації» у повному обсязі.

Проте, маючи попередній судовий прецедент та отримавши немалий штраф від державних виконавчих органів і знаючи, що я на вітер слів не кидаю, мер Нововолинська знову дозволив собі проігнорувати чергову апеляційну ухвалу.

Добре відаючи, із якими людьми маю справу, я звернувся із інформаційним запитом до міського голови Нововолинська у якому рішуче вимагав виконати постанову ЛААС і надати мені відповідь згідно моїх конституційних прав і свобод. На що знову-таки, отримав відписку за підписом (міський голова такі документи намагається не підписувати, по можливості) першого заступника міського голови\секретаря міськради Андрія Сторонського. Де він повідомляв, що постанову Львівського апеляційного суду виконають у терміни передбачені законом.

Тижні йшли – відповіді не було. Мені нічого не залишалося, як вдруге взяти «Виконавчий лист» у суді першої інстанції і направити його до Луцька для примусового стягнення боргу (надання інформації) та чергового штрафу для нововолинських службовців місцевої влади. (Хоча, місцеві та державні службовці в інших містах і селах – совісні й порядні, давно звільнилися б з роботи від такої всеукраїнської ганьби!)

Що далі? Вочевидь, вже вдруге, виконком Нововолинської міської ради буде знову оштрафований на таку саму суму за невиконання «Постанови» суду. Очевидно, міський голова Віктор Сапожніков, щоби затягнути такий дорогий для нього час, і якого так не вистачає, як вбачається, для якихось його подальших сумнівних проектів, знову оскаржить дії виконавчої гілки влади Держави Україна.

Він має на це право, згідно українського законодавства, по великому рахунку. Хоча, як я вже писав перед тим неодноразово, та повторюю знову:

 1. Міський голова В.Сапожніков є діючим державним службовцем (і пенсіонером, що заробив пенсійний стаж на службі у нововолинської громади), який отримує заробітну плату (і пенсійні виплати) від платників податків міста Нововолинська. А тому, зобов’язаний виконувати статті Конституції України і підкорятися законодавчій, виконавчій та судовій гілкам влади Держави. Якщо ж ні – йти геть!
 2. Міський голова В.Сапожніков повинен був неухильно дотримуватись і поважати конституційні права і свободи членів Нововолинської територіальної громади, Статут міста, законодавчі та підзаконні нормативні акти України, її антикорупційне законодавство і статті ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні. Якщо ж ні – негайно подавати у відставку!
 3. Міський голова В.Сапожніков, який прослужив у Нововолинську на своїй нинішній посаді більше 20 років і, як вбачається, зрадив присязі місцевого службовця, яку він виголошував добровільно й неодноразово. У якій він клявся нововолинській громаді у вірності, і яка (громада) є невід’ємною частиною українського народу,  та якій згідно ст. 5 Розділу І, Конституції України, належить вся повнота влади на території міста Нововолинська.
 4. Переплутавши своє приватне із громадським, яке йому особисто ніколи не належало, та насадивши у міській раді, виконкомі, його структурних підрозділах та організаціях тотальне підлабузництво, «вождизм», авторитарно-радянські методи керівництва, кругову поруку, пригодувавши комунальні ЗМІ і вперто відмовляючись виконувати законодавство В.Сапожніков протиставив себе Українській Державі. І також, і нам – членам міської територіальної громади, а тому має негайно, добровільно написати заяву про своє звільнення із посади міського голови Нововолинська. Крапка.

 

І наостанок.  Депутати Нововолинської міської ради, у світлі статей Конституції, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про запобігання корупції» тощо, теж, як вбачається, разом із міським головою обіцяли громаді всілякі гаразди і свою вірну службу на її благо. Вони, у своїх передвиборчих  програмах, урочисто проголошували чесність, порядність та справедливість своїх майбутніх дій, що стосуватимуться членів міської общини. Проте, цього м’яко кажучи, не сталось.  Жоден із них, за жалюгідним винятком, не став на шлях безумовного виконання своїх передвиборчих обіцянок.

Це стосується і прийнятих ними ж рішень по виконанню «Закону України про декомунізацію». Він у Нововолинську не виконується. Дуже вірнопіддано місцеві депутати проголосували й за створення нової посади під Андрія Сторонського – «секретар міської ради\перший заступник міського голови». Хоча суміщення посади секретаря міськради із якоюсь іншою у місцевому самоврядуванні, категорично заборонене низкою українських законів, а узурпація влади – Конституцією України.

Також, ніхто із місцевих депутатів не зацікавився моєю півторарічною судовою одіссеєю із міським головою В.Сапожніковим. Коли суди різних інстанцій та міст Волині, а також Львівський апеляційний суд визнали його дії, як найвищої посадової особи нашого міста, протиправними. Вас, пани місцеві депутати, що-небудь, окрім власних інтересів цікавить? Дуже сумнівно.

У небажанні мера В.Сапожнікова надавати мені відповідь і певні документи про використання бюджетних коштів та міського комунального майна за багато років його перебування на посаді, може бути приховане системне розкрадання у особливо великих розмірах у складі організованого злочинного угрупування. Що ви скажете, обранці громади, коли почнуться слідчі дії правоохоронних органів?

І насамкінець. Шановні депутати Нововолинської міської ради! Вам доводилось хоч деколи тримати у руках Конституцію України, «Закон про місцеве самоврядування в Україні» чи «Закон України про запобігання корупції»? А Кримінальний Кодекс України?

Я хочу вам повідомити, що у останньому документі існують відповідні статті, які передбачають різні терміни покарання позбавленням волі. Наприклад: частина 5, статті 191 передбачає довгі літа перебування у тюрязі за, цитую: «Привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, або організованою групою».

Частина 1, статті 255 (там же) карає «…за створення злочинної організації». А тих, у кого дуже сверблять руки помститися за журналістську правду, переконання чи політичні (патріотичні) погляди, будуть судити за частиною 2, статті 129 «Погроза вбивством членом організованої злочинної групи». І так далі. Дуже повчально. Від міськрадівських юристів ви такого ніколи не почуєте. Можете звертатись до мене. Навіть, рекомендую. Отже,  думайте перед тим, як задерти руки за щось сумнівне у своєму  вірнопідданому пориві на сесіях міськради і засіданнях виконкому.

10.07.2017 року А.Бідзюра, член тер. громади, голова ГО «Україна + Польща». Нововолинськ

Голові міського виконавчого комітету,

Голові Нововолинської міської ради,

Міському голові В. Сапожнікову

Члена тер.  громади м. Нововолинська

Бідзюри А.М.

Пр. Дружби, 2\3 м. Нововолинськ, Волинської обл. 45400

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

 

Згідно «УХВАЛИ» Львівського апеляційного адміністративного суду № 876\4995\17 від 15 травня 2017 року відповідно до апеляційної скарги виконавчого комітету Нововолинської міської ради на «ПОСТАНОВУ» Володимир-Волинського міського суду від 16.03.2017 року за позовом БІДЗЮРИ Анатолія Миколайовича до вас особисто і очолюваного вами міського виконавчого комітету, у якій високий апеляційний суд м. Львова залишив без змін текст постанови суду першої інстанції, підтвердивши тим самим протиправність ваших та очолюваного вами виконавчого органу місцевої влади у м. Нововолинську дій, у вигляді відписки на мій «ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ» від 20.05.2016 року, щодо доступу до публічної інформації,  ВИМАГАЮ:

 

 1. Надати повністю інформацію у частині рішень Нововолинського виконавчого комітету міської ради за період 2007 – 2016 років, що стосуються передачі у користування, власність, дарування тощо, міського комунального  майна у тім числі:  приміщень, споруд для використання із комерційною метою, виділення громадянам і службовцям квартир та іншого житла із  наданням мені всіх копій рішень міської ради і виконкому;

 

 1. Надати повну і вичерпну інформацію щодо розпоряджень міського голови Нововолинська В.Сапожнікова, а також копії документів, які стосуються виділення коштів із міського бюджету за період 2012 – 2016 років та\або передачі у користування, власність тощо, міського комунального майна;

 

 1. Негайно розпочати оприлюднення на інтернет-ресурсі міської ради та на сторінках газети «Наше місто» рішень сесій міської ради та міського виконавчого комітету, які стосуються використання (продажу, дарування, передачі)  комунального майна громади, бюджетних коштів тощо, із прозорим застосуванням  даних – прізвищ, імен та батькові осіб, яким це майно продали, передали чи подарували згідно частини 3, статті 32 Конституції  України, а також вимог «Закону України про доступ до публічної інформації» від 13.01.2013 року № 2939-VI у нормах якого закріплене вичерпне право запитувачів на доступ до публічної інформації.

 

У випадку відмови виконати «УХВАЛУ» Львівського апеляційного адміністративного суду, а також, вимог державних законодавчих норм та ігнорування передбачених Конституцією України прав і свобод громадян, змушений буду звернутися до обласної Виконавчої  служби у м. Луцьку, Волинського УСБУ, Національної поліції і  центральних законодавчих, виконавчих і судових гілок влади держави Україна. Що, як вбачається (відмова виконувати ухвалу), буде злісним саботажем законодавчих та конституційних актів Держави та посяганням на самостійність і територіальну цілісність України в умовах фактичної війни із Росією.

 

Відповідь – письмово, у терміни передбачені законодавством, на вказану вище мою поштову адресу або ел. скриньку   0234ua@gmail.com

 

29.05.2017 року

Член територіальної громади м. Нововолинська       \підпис\            А. БІДЗЮРА

(«ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ» відправлено на адресу виконкому Нововолинської міської ради 29.05.2017 року)

6 коментарі
 1. Анатоль_ Бідзюра / 14.07.2017 - 09:59 / Відповіcти

  “Папірці”, мені – дідугану, ваші боси таки нададуть. Якщо ж ні – віддадуть ті, хто прийде після них. Проте, місцевим “господарникам”, після цього, у Нововолинську місця не буде, як і вам. Коло по якому я ходжу, вже розірване.

 2. я так гадаю кримінальна справа на Сапожнікова не за горами. Посадять “царя” за грати.
  Браво Анатоль

 3. повторюю ше раз-для комсомольця мер нєпобєдімий!!!!видаляйте мої коменти чи не видаляйте. в комсомольця проти мера кишка тонка!!!

 4. Анатолій, крім постійного “обсирання” нинішньої місцевої влади, ви чимось трошки цікавішим в свому житті ще займаєтесь? Вибачте, але всіма своїми постами в усіх місцевих виданнях ви більше схожі на старого маразматика ніж на людину яка хоче щось змінити.
  Якщо ви так хочете змінити місцеву владу – що ви для цього робите, який у вас план та чи взагалі він у вас є?

  • Назвіться своїм справжнім іменем, “докторе із діагНозом” – І ПОГОВОРИМО. Є у мене план, а ви як думали?

 5. Якщо його у вас немає, то можу запропонувати свій…

Додати коментар


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ваш указ не мав би для мене ніякої канонічної сили та дії навіть якби був написаний не так абсурдно і гротескно
Закінчив колядувати і відповів своєму колишньому керівництву. Високопреосвященному митрополиту Володимир-Волинському і Ковельському Володимиру Ваше ...
«Закону тут не місце»: італійська комедія про зрадофілів, яка схожа на українську реальність
Подивився класний італійський фільм – кінокомедію «Закону тут не місце». Вражений був так, що довго не міг заснути. Судіть самі.  У невеличкому місті на Сицилії ...
«Волиньгаз» безпідставно завищує тариф на газ для населення
Газопостачальне підприємство ПАТ «Волиньгаз» в жовтні та листопаді поточного року необґрунтовано завищувало ціни за спожитий населенням газ. У зв’язку з цим, як депутат ...
20 людей стали лауреатами Премії Кабміну за досягнення молоді в розбудові країни. Один із них – я
«Якщо не я, то хто?!» Відповідь на це вічне питання: «Навіщо я роблю те, що роблю?». А тим часом я отримав премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові ...
Дещо про закони 8487 та 8488 щодо розмитнення авто на іноземній реєстрації
Розкажу про деякі аспекти, щоб ситуація стала більш зрозумілою. Закони 8487 та 8488. Прийняті Верховною Радою, підписані Президентом, вступили в силу з 25-го листопада (окрім ...