Анатолій Бідзюра

Нововолинський міськвиконком блокує «постанову» апеляційного суду Львівської області (про розподіл житла)?

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:18 | 12.12.2016 / Рубрика: Блоги / 12 коментарів

Я, як у воду дивися. Міський голова В. Сапожніков – на лікарняному. Його обов’язки, згідно «Закону України про місцеве самоврядування» виконує перший заступник міського голови, секретар міської ради, заступник голови Нововолинського виконкому Андрій Сторонський. 23 листопада 2016 року, на ім‘я міського голови я надіслав інформаційний запит про негайне виконання «Постанови» Львівського апеляційного адміністративного суду про повторний розгляд мого запиту щодо розподілу житла територіальної громади м. Нововолинська упродовж 2004 – 2015 років.

Пан А.Сторонський відписав, що мій запит переведений у категорію заяв. Отже, її повторно будуть розглядати не дивлячись на «Постанову» Львівського апеляційного суду і через 30 календарних днів, вочевидь, знову надішлють відписку, а то й значно пізніше. А. Сторонський, як перший заступник міського голови, та його безпосередній керівник мер В.Сапожніков, як і інші двійко його заступників, у системі Нововолинського міського самоврядування виконують функції Держави.

bidzyuri-a-m-29-11-2016

І згідно своїх державних, посадових функціональних обов’язків, як службові особи мали б виконувати «Постанову» суду, негайно і швидко, згідно цілої низки законів та Конституції України не чекаючи виконавчого листа із суду першої інстанції. Проте, схоже, знову затягують час.

Я міркую собі, що для них є страшнішим: Виконати ухвалу суду і надати мені правдиві списки всіх осіб, котрі отримували квартири, землю, комунальне майно тощо, за 11 минулих років чи щоби за злісне невиконання ними судової «Постанови», як цілком «заслуженого» результату їхньої багаторічної посадової бездіяльності, правоохоронці внесли цей факт до ЄДРДР і відкрили на них кримінальну справу, згідно передбаченої Кримінальним Кодексом України відповідної статті? Питання залишається відкритим.

Повідомляю, що подавати касаційну скаргу до Києва вони, зі своїми адвокатами, не наважились. І правильно зробили. Я не знаю, скільки Віктор Борисович буде перебувати на лікарняному. Його посадові обов’язки згідно закону увесь цей час, буде виконувати перший заступник міського голови. Отже, і відповідати за ухвалену судом «Постанову» буде теж він.

Якщо у міськраді з’явився іще один «козел Азазелло», що бере на себе всі гріхи довголітнього «пастуха» то нехай так і буде. Міській територіальній громаді байдуже, хто буде відповідати за скоєне, як і мені. Головне – справедливість і виконання закону, що є одним для всіх. І списки осіб, котрі «нагороджені» людським майном, надбаним багаторічною і важкою працею мешканців Нововолинська. Свій інформаційний запит і відповідь А. Сторонського, додаю.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

У зв’язку із покладеними на Вас «Законом України про місцеве самоврядування» посадовими обов’язками, (ст. 51 пункти 3, 5) згідно яких Ви очолюєте міський виконавчий комітет Нововолинської міської ради і у зв’язку із «Постановою» Львівського апеляційного адміністративного суду від 02 листопада 2016 року (справа № 876\4288\16 головуюча суддя О.І. Мікула) якою суд визнав протиправною відмову виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області у наданні інформації на мій запит № 96 від 16 листопада 2015 року, щодо доступу до публічної інформації і якою він (суд) зобов’язав виконавчий комітет Нововолинської міської ради Волинської області повторно розглянути мій  запит відповідно до «Закону України про доступ до публічної інформації», вимагаю надати запитувану у ньому мною інформацію, негайно.

Повідомляю, що «Постанова» ЛААС набрала сили із 02.11. 2016 року.

Відповідь – письмово, у терміни передбачені «Законом України про заяви і звернення громадян», на зазначену вище поштову адресу.

30.11. 2016 року
А.Бідзюра, член тер. громади м. Нововолинська, голова ГО «Україна + Польща»

12 коментарі
 1. свято наближається / 6.12.2016 - 10:33 / Відповіcти

  Нікому це не потрібно. Громадський інтерес нульовий. Людям байдуже надасть рада тому літньому дописувачу ту нікчемну бумаженцію чи не надасть. І по Закону буде завжди отримувати він нікчемні відписки на свої нікчемні запити.

  • Олександр / 6.12.2016 - 11:26 / Відповіcти

   А ви за всіх не розписуйтесь!!! Мені, наприклад,цікаво кому і за що виділялись квартири в Нововолинську і якщо не дають відповідь-значить є чого боятись.

   • свято наближається / 6.12.2016 - 11:38 / Відповіcти

    А мені, наприклад цікаво, як і за що мають десятки супердорогих квартир у Київі нардепи, судді, прокурори, їх мільярдні е-декларації. Ще цікавлять офшорні мільярди Порошенка в Панамі та його шоколадний бізнес в Росії під час війни. Місячна з.п. менеджерів НАК Нафтоназ у розмірі 40 тисяч доларів США. Палац дружини віце-премьєра Кириленка…А Анатоль все хоче зацікавити нас нововолинською мєлкашкою. Не крало би велике начальство в Київі то не крало би і мєлкоє начальство в маленьких містечках.

    • Я не сказав би, що у Нововолинську “мєлкашка”. Досить такі “достойні” і потужні, навіть, як для столиці, оборудки за 11 минулих років. Не впарюйте мізків нововолинському народу, як ви це увесь час намагаєтеся зробити та довести нікчемність сум розкрадань комунального майна і землі. Люди цікавляться – і їх більшість. А поцуплено немало.

     • свято наближається / 7.12.2016 - 14:08 /

      Анатоль, всі знають вас як веселу та кмітливу людину, спортсмена та комсомольця, то чому б вам не назвати конкретні оборудки та фігурантів? Про більшість людей які наче цікавляться вашими судовими тяганинами, яскраво свідчить конкретна кількість тих хто приходить на суд чи ще куди, щоб вас підтримати. Ха-хаха!

 2. п.Анатоль, поскільки рішення суду набрало законної сили, можливо Ви б краще звернулись не в Виконавчий комітет, а в Виконавчу службу яка повинна здійснювати контроль за виконанням судових рішень

  • свято наближається / 8.12.2016 - 17:21 / Відповіcти

   Дійсно, п.Анатоль, чого ви не звертаєтеся в виконавчу службу? І взагалі, вам, Анатолю, треба вже ставати реалістом! Менше сидіти за компом, а більше слухати міського “брехунця”. Там для вас є корисні речі!

   • Виконавчий лист у мене. Дійсний він, 1 рік. Хочу, щоби можливо, прокинулись залишки атрофованої совісті у пана Сапожнікова і його стародавньої команди. Все ж таки, може статись, це у них, не навіки ще? І є якась надія. Та й люди зрозуміють, що це я не для себе стараюсь, а для членів зневаженої та зганьбленої у зоні “сапогізму” і “рожелюківщини” громади Нововолинська. Одним словом, як люди скажуть – так і зроблю.

    • думи мої думи / 12.12.2016 - 13:57 / Відповіcти

     Шота ви, Анатолю, знову хімічите. Совісті ви маєте стільки ж само як в Сапожнікова. Тільки Сапожнікову везе по життю, а ви, Анатоль, є невдахою. Знову от суда програли!

     • Анатоль_ / 18.12.2016 - 09:25 /

      Ви не ганьбилися б, під кличкою. А підписалися своїм справжнім ім’ям. Хто сказав, що я програв? Та ще й “знову от”. Буде апеляція. Якщо потрібно – касація. Потім міжнародний суд у Страсбурзі. Не на того натрапили.

 3. думи мої думи / 22.12.2016 - 13:25 / Відповіcти

  Пане Анатолію, слухайте міське радіо, щоб знати чим живе наше місто!

Додати коментар


Жителі села Петрове в Поромівській ОТГ не можуть скористатися своїм лісом
На цьому тижні мав зустріч із жителями прекрасного села Петрове, яке знаходиться в Поромівській ОТГ. Людей в першу чергу турбувало те що вони не можуть скористатися своїм ...
УКРОП по-володимирськи: сварка, зрада і поразка
Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП – єдина партія, яка інвестує в перемогу ідеалів Революції гідності усі сили, але не шукає взамін політичних та економічних призів. У ...
Закликаю допомогти людині, яка у Нововолинську 25 років годує усіх, хто опинився в скрутних життєвих обставинах
Марія Карпінська ! Насправді була волонтером тоді коли це не було мейнстрімом. Тоді коли в Україні навіть слова такого не чули. 25 років ця скромна жінка з величезним серцем ...
Чим ми дихаємо у місті Нововолинськ?
Для того, щоб це з’ясувати, в місті потрібно встановити стаціонарні пости спостереження за якістю атмосферного повітря. Тоді не потрібно буде хвилюватися, чи підприємства ...
Про створення Володимир-Волинського центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю
Як і обіцяла. До дня місцевого самоврядування – маленька історія великої справи – створення Володимир – Волинського центру соціальної реабілітації для дітей з ...