Анатолій Бідзюра

Нововолинські чиновники не хочуть виконувати постанову суду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:21 | 2.01.2017 / Рубрика: Блоги / 6 коментарів

Найвищі місцеві службовці, що виконують у Нововолинську функції Держави не поспішають реагувати на постанову Львівського  адміністративного апеляційного суду щодо надання мені списків осіб, котрі отримували комунальні житло і землю упродовж 2004-2015 років.

Хоча, згідно його ухвали ці мужі, як старанні і лояльні до центральної й судової гілок влади – державні службовці, повинні були б зробити це негайно. А що ж тоді говорити про нас, сірих?  Пани В.Сапожніков і  А.Сторонський затягують час. Перший є міським головою, головою виконкому і головою міської ради, а другий – його першим заступником\секретарем міської ради і секретарем міського виконавчого комітету, згідно «Закону України про місцеве самоврядування».

Я думав, що розійдемось полюбовно: вони мені списки зі щасливими власниками нашого комунального майна, яке певні особи надбали (купили, випросили, отримали безоплатно) за 11 минулих років – і я рву на дрібні клапті «Виконавчого листа» із Іваничівського районного та Львівського апеляційного судів. Та, не так сталось, як гадалось. Вірніше, не сталось ніяк. Вже й 29 грудня минуло, коли сплив термін надання відповіді на мою заяву, щодо негайного і безумовного виконання «Постанови» нововолинськими державними службовцями, а відповіді від них так і не було.

Мені відомо із багатьох надійних джерел, що люди вони багаті, жнуть де не сіяли і хочуть стати іще багатшими, вочевидь, за кошти громади. Як і було до цього.  Довелось таки віднести «Виконавчого листа» до судових виконавців на вул. Винниченка. У наших запанілих керівників нововолинської мерії, матеріальне завжди домінувало над духовним.

Власні шкурні інтересики, у всі часи їхнього перебування при владі, завжди переважали почуття обов’язку і відданості територіальній громаді, яка їх обрала, і якій вони клялись понад 20 років підряд, що вічно любитимуть виборців. Це дуже добре виходило у їхніх передвиборчих програмах. Урочиста клятва державного службовця, щодо безумовного виконання статей Конституції Держави та основ її законодавства, була лише, як вбачається, порожнім звуком і засобом для досягнення власних, часами дуже брудних цілей.

Соромити їх за це, я не збираюсь. І не тільки тому, що не із пліток знаю – це марна і невдячна  справа. Не виконуючи судову  «постанову», вони й далі продовжують чинити беззаконня.   Бо так звикли, і їх не переінакшиш. Міський голова Нововолинська В.Сапожніков і його перший заступник\секретар міськради А.Сторонський, судячи зі всього, зрадили міську громаду і державу Україна у багатьох відношеннях. І продовжують робити це й далі. Державні люди, якими вони є, і які були обрані громадою і котрі повинні бути взірцем для її членів, вперто не бажають дотримуватись правди задекларованої у нормативних актах суверенної країни.

Скажу вам так: У нас чудова Держава, чуйні, працьовиті та розумні люди, родючі грунти, багаті надра, відмінна Конституція і прекрасне законодавство а ось слуги, яким ми довірили все це своє величезне багатство – колишні комуністичні покидьки і мерзота.  Незабаром у державі стартує новий етап е-декларування.

Під яке підпадають:

1) Депутати місцевих рад;
2) Міські, сільські і селищні голови;
3) Державні службовці та особи місцевого самоврядування;
4) Професійні судді та інші особи;

Ось це й стане перевіркою на «вошивість». Тоді й побачимо, як і хто із державних службовців виконує (а ми про це, всі добре знаємо!) законодавство України. Не здивуюсь, якщо у електронних деклараціях наших місцевих керівників додадуться деякі інші пункти про статки, котрі були відсутні у попередніх.

Зрештою, у разі злісного невиконання судового рішення, є Волинська облдержадміністрація, обласна прокуратура, Волинська обласна рада, обласне УСБУ та кримінальна поліція, врешті-решт.  А там, якщо потрібно буде, Київ задіємо. Будуть застосовані всі методи революційного впливу, зразка 1989-1991 років. Дозволені Конституцією України акти масової непокори – пікетування, мітинги і так далі.  Хай вся Україна знає про своїх «героїв»! Документи додаю.

6 коментарі
 1. сумно на душі / 2.01.2017 - 17:43 / Відповіcти

  Шановний Анатолію, Ви не уявляєте як ми Вас поважаємо та цінуємо! Всі нововолинці за Вас встануть горою як буде така потреба! Всі нововолинці як один! Тримайтеся, Анатолію! Тримайтеся крепко!

 2. Мишка Шкряботушка / 3.01.2017 - 11:27 / Відповіcти

  Шановний авторе статті, а Ви сподівалися, що у варварській дикій феодальній території(Україна) можливе виконання рішень судів більше ніж на 5%, Ви напевно наївні, чи фантастично-надзвичано оптимістично налаштовані. Рішення суду, щодо Вашого позову напевне не вписується в 5% тих рішень, які гіпотетично будуть виконані :(
  Адже кріпаки ще не перетворилися у громадян і їм відверто НАЧХАТИ на себе і тим більше про перетворення території Україна у Республіку Україна.

  • сумно на душі / 3.01.2017 - 12:33 / Відповіcти

   АНАТОЛІЙ, у перекладі з грецької мови-означає ПЕРЕМОЖЕЦЬ! Тому ми віримо, що АНАТОЛІЙ переможе! Нововолинці його підтримують всі як один! Де ви бачите кріпаків? В Нововолинську кріпаків немає!

   • Анатолій Бідзюра / 4.01.2017 - 10:26 / Відповіcти

    Забагато уваги до моєї персони. Відповім так: мене, у моїх судах проти міського голови, підримують 30 000 нововолинців. Аргументую. За Сапожнікова проголосувало 12 000 виборців. Із 42 000. Зараз, “всенародно” обраний не мав би й цього. 30 000 його не хотіли. Така арифметика, “сумно на душі”. Мабуть, іще сумніше стало? :)))

    • сумно на душі / 4.01.2017 - 11:09 / Відповіcти

     Пане Анатолію, дорогенький, ну що Ви таке кажете. Всі за Вас! 60 000 населення-за Вас! Ви переможете, Анатолію! Бо саме Ваше ім”я Анатолій у перекладі з древнєгрецької мови, означає Переможець! Разом нас багато, з Анатолієм нас не поконати!

     • Анатолій Бідзюра / 6.01.2017 - 09:59 /

      Як і завжди – брешете! Моє ім’я грецького походження і означає “східний”, “світлий”.

Додати коментар


Про що хотів сказати депутат на сесії Нововолинської міськради, та не зміг
У п’ятницю, 22-го червня, відбулася позачергова сесія Нововолинської міської ради,  і перед цим за два дні  вислали для ознайомлення проекти рішень. Я, як депутат, хотів ...
Перший пост… Моя кохана Tanya Morozova
Знайомтесь. Вона модельєр-дизайнер. Вона робить цей світ красивішим. Без жертв =). Це той випадок коли талант даний Богом не зарито в пісок. Рідкість. Вона створює випускні ...
Вільний доступ до зброї – 11%? Точно 11%?
Згідно соціологічних опитувань, дані про які на прес конференції надав Президент України П.О. Порошенко, зазначається, що лише 11% населення «За вільне володіння зброєю», 82% ...
Депутатcька комісія спрацювали як належить – ПанКурчак смердітиме дещо менше
Вже півроку діє тимчасова комісія по контролю за дотриманням норм охорони навколишнього середовища промисловими підприємствами Нововолинська. Ми збирались перед сесією та ...
Я теж, як і ви, звик, що десь там далеко на сході хтось стріляє
Я теж, як і ви, звик, що десь там далеко на сході хтось стріляє, хтось гине, щось відбувається, а тут життя триває… Але ж привезли загиблого молодого хлопця на Волинь, а лише ...