<

Яку інформацію варто знати про тонери для шкіри обличчя? A.S. Laboratory допомагає уникнути помилок

15:39 | 25.03.2023 / Статті / /
Перегляди
33
/ Коментарі відсутні

Здорова шкіра обличчя – це результат правильного догляду за нею. Лише невелика кількість жінок може похвалитися тим, що не має ніяких проблем. Але навіть у їхньому випадку не варто нехтувати правильним доглядом.

Зокрема потрібно продумати кожен етап. Особливо це стосується очищення, а потім і зволоження. У вашій косметичці мають бути тонери для шкіри обличчя, які виконують важливі функції. Хоча не всі дотримуються цих правил і не вибирають необхідний засіб, вважаючи його непотрібним. Є й такі, хто взагалі не знає про призначення цих лінійок. Щоб хоч трохи допомогти розібратися в асортименті https://aslaboratory.com.ua/toning-83/ та підібрати необхідний засіб, A.S. Laboratory назве основні моменти, щоб ви могли підібрати найкращу лінійку.

Що варто знати про тонер?

Якщо детальніше розбиратися в цьому засобі, то він має різну консистенцію. Одна може нагадувати «водичку», а інша схожа на гель. Що стосується основного призначення, то це закінчення етапу очищення і початок етапу зволоження.

Якщо використовуєте засіб вранці, то він буде 2 етапом одразу після очищення. Мова йде про вечірній догляд, то це вже 3 етап після демакіяжу й очищення. Після того як ви скористалися тонером, можете використовувати інші засоби зволоження – сироватки, флюїди, креми.

З цим трохи розібралися. Тепер варто зрозуміти функціональні можливості самого засобу.  Так можна виділити такі моменти:

  • Основне призначення – зволоження. Це необхідно, щоб відновити природний pH. Усі лінійки продумані до дрібниць, щоб бути максимально комфортними до захисного бар’єра шкіри. Вони допоможуть зневодненому або схильному до сухості шкірному покриву.
  • Окремо хочеться сказати про кислотні тонери. Досить часто такі лінійки необхідні, щоб підсилити основу дію пілінга/актива. Іноді  його використовують як засіб для ексфоліації, а стандартний пілінг не підходить. Ще одна ситуація – пролонгувати дію активних компонентів.

Як бачите, кожна з цих груп має свої особливості. Відповідно вам потрібно добре продумати усі моменти, щоб потім побачити бажаний результат.

Тепер повертаючись до питання, як же правильно обрати тонер для своєї шкіри, то варто запам’ятати кілька простих рекомендацій:

  • Чітко визначтеся з призначенням засобу. Вам потрібне лише зволоження чи є необхідність в кислотних лінійках.
  • Орієнтуйтесь на стан своєї шкіри. Зрозуміло, що суха чи жирна шкіра потребує свого догляду. Якщо у вас є певні проблеми (акне, комедони), потрібно враховувати і їх. В деяких випадках не завадить консультація спеціаліста, щоб ви собі не нашкодили.

Проявивши трохи уважності та розібравшись в основних моментах, без проблем підберете доглядові засоби належної якості, а  A.S. Laboratory в цьому допоможе. Ваша шкіра потім подякує за це та буде мати здоровий вигляд.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *