<

Як правильно зустріти рік білого металевого щура 2020

Цей запис опубліковано більш як рік тому
02:08 | 15.12.2019 / Статті / /
Перегляди
0
/ Коментарі відсутні

Яким буде новий рік, що він несе за собою, як правильно його зустріти і чому потрібно уникати принтів з тваринами?

Про це розповів Апостроф.

Як правильно зустріти рік білого металевого щура

Білий щур любить світлі тони і все блискуче. Тому варто вибрати білий, бежевий, кремовий і інші подібні кольори. І прикрасити свій образ блискучими аксесуарами.

Ялинку теж варто прикрашати в світлій гаммі, додаючи їй якомога більше блиску гірляндами і дощиком.

А ось чого ні в якому разі не можна робити, так це використовувати у своєму вбранні або декорі тваринні принти і зображення представників сімейства котячих.

Також на ялинку не можна вішати фігурки і зображення котів, тигрів, леопардів. Це правило існує тому, що символ року може злякатися і втекти, забравши з собою удачу.

Як себе вести в новому році

У багатьох легендах щур згадується як дуже мудра і спокійна тварина. Тому в новому році потрібно намагатися діяти розмірено, обдумувати кожен крок, уважно спостерігати за ситуацією.

Також варто позбутися від зайвих переживань і постаратися ставитися до всього спокійніше. Намагайтеся дивитися на речі філософськи, адже, як то кажуть, “все пройде, і це теж”.

Також в 2020 році важливо бути скромнішим, терплячішим і не зациклюватися на своєму егоїзмі.

Прислухайтеся до порад близьких, не бійтеся попросити допомоги. І ні в якому разі не опускайте руки на шляху до своїх цілей.

Астрологічний прогноз на 2020 рік

У новому році багато хто може кардинально змінити своє життя. Представників практично всіх знаків Зодіаку чекають кардинальні зміни. До кращого або ні, залежить тільки від вас.

Головне послання року – “Хто важко працює і довіряє своєму серцю, не загубить свій шлях”. Тому намагайтеся прислухатися до своїх почуттів, не дозволяйте собі лінуватися.

Також в цьому році вірогідні позитивні зміни в особистому житті. Якщо ви давно хотіли поміняти щось в цій сфері, дійте і не бійтеся помилок. Доля сама приведе вас до потрібної людини.

Що стосується фінансів і здоров’я, все буде в порядку у тих, хто уважно стежить за цими аспектами свого життя. Якщо ви бережете свій організм і свої кошти, вам не доведеться мати з ними серйозних неприємностей.

Але якщо ви ставитеся до здоров’я і грошей легковажно, вас можуть чекати масштабні засмучення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *