<

Різдвяний піст 2019-2020: поради з правильного харчування

Цей запис опубліковано більш як рік тому
06:47 | 17.11.2019 / Статті / , /
Перегляди
0
/ коментарі 2

У 2019 році Різдвяний піст починається 28-го листопада. Триває він 40 днів. У цей час діє цілий ряд правил і заборон, яких повинні дотримуватися православні віруючі.

Про це інформує Апостроф.

Що можна їсти

У понеділок, середу і п’ятницю потрібно їсти холодну їжу і чорний хліб, у вівторок і четвер можна вживати гарячу їжу, додавати рослинне масло і рибу, також дозволяється вино.

На вихідних дозволено їсти овочі, рибу, додавати масло, їжа може бути гарячою, вино теж не забороняється. Весь піст можна вживати фрукти, овочі, мед, соління, крупи.

Чого не можна їсти

Не дозволяється їсти продукти тваринного походження: м’ясо, птицю, молочні продукти, в тому числі вершкове масло і сир. Заборонена риба, крім днів, коли її можна додавати в раціон (ці дні описані в пункті вище).

Що потрібно робити

Важливо дотримуватися обмежень в харчуванні. Також потрібно молитися, дякувати Богові, ходити до церкви і спілкуватися зі своїм духовним наставником.

У піст потрібно проявляти турботу і співчуття, надавати допомогу, прощати тих, хто заподіяв вам зло. Важливо також читати духовну літературу, боротися зі своїми поганими звичками.

До Різдва потрібно зробити прибирання і викинути або винести з дому весь непотріб.

Чого не можна робити

Під час посту заборонено лаятися, лихословити, вести розгульний спосіб життя. Не можна грати в азартні ігри, скаржитися, влаштовувати скандали, бунтувати.

Дуже важливо в цей період відмовитися від будь-якого негативу. Адже ніяка дієта не може замінити духовну їжу і позитивні емоції і помисли.

коментарів: 2
  1. Попи знову переплутали Божий Дар із 21 пальцем. Поняття посту передусім духовна категорія. А знущатися над шлунком абсолютно не потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *