<
Гештальт-терапія – складні поняття з простими поясненнями

17:41 | 28.03.2023 / Статті / /
Перегляди
78
/ Коментарі відсутні

Напрямків у психології достатньо, щоб розібратися зі своїми внутрішніми переживаннями та загалом підготувати організм до нового етапу життя. Одним із таких напрямків є гештальт-терапія, адже за її допомогою людина усвідомлює непрожиті почуття, прояснює та закінчує незавершені ситуації, а також може взяти своє життя під повний контроль.

Суть терапії в тому, щоб визначити незакінчені речі та думки, адже вони заважають нормально жити та розвиватися. Тут www.rozmova.me про це є чимало корисної інформації. Крім того, сервіс створений саме для надання професійної психологічної допомоги, але заздалегідь потрібно підібрати лікаря і почати консультування з ним.

Як працює терапія?

Гештальт – це образ, створюваний психікою із великої кількості дрібних компонентів. Якщо сказати простими словами, то це якась незакінчена справа. Наприклад, якщо не вдалося додивитись фільм, то він у пам’яті сильно застрягне і буде джерелом активних спогадів, при цьому навіть найкращий переглянутий фільм з часом забудеться.

Суть терапії у цьому, щоб знайти гештальт, тобто незавершену процедуру, щоб забезпечити людині задоволеність. За допомогою психолога буде опрацьована система, і з її допомогою в майбутньому людина сама закриватиме гештальт.

Кому допомагає терапія?

Лікування буде ефективним у багатьох ситуаціях, але найчастіше воно покаже ефективність за таких обставин:

  • невміння адаптуватися до нового колективу;
  • неможливість вирішити проблеми з друзями, близькими та рідними;
  • часті депресії та стреси;
  • періодичні відчуття порожнечі та апатії;
  • невміння досягати поставленої мети.

Багато людей переживали сильні стреси, психологічне чи фізичне насильство. Це може призвести до створення різних проблем, і терапія якраз необхідна, щоб ці проблеми виявити та вирішити у майбутньому.

Ефект та результат лікування

Оціночні судження за такого формату терапії виключені. Лікарі зобов’язані запропонувати пацієнтові нові «окуляри», щоб можна було по-новому подивитись певні ситуації та обставини. Пропонується ще й «ліхтарик», за допомогою якого можна висвітлити новий шлях у житті.

Допомога повною мірою надається сервісом Rozmova, де заздалегідь можна вибрати психолога для надання допомоги та оцінити результати. Доступна велика кількість напрямків лікування, до того ж застосовується декілька різних методик.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *