Cкільки заробили працівники Володимир–Волинського міського суду

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:40 | 14.02.2015 / Рубрика: Володимир-Волинський, Статті / Позначка: / 2 коментарі

Заробітні плати слуг народу та високопосадовців не завжди перебувають під пильним оком громадськості. Загострилося це питання нині, коли з високих трибун державні мужі закликають простий люд затягувати паски, а самі, при цьому, збільшують (не дуже) заробітні плати, повертають собі та додають переваги на пільги, а позбавлення недоторканості бояться як чорт ладану.

Борці за справедливість зважили загострення цього питання та полоскотали нерви посадовців місцевої Феміди, оскільки найбільше заяв та нарікань пересічних громадян, які звертаються до нас про правову допомогу, припадають, як це не прикро,  на долю суддів, адже зміст рішень та ухвал, які виносяться окремими суддями, носять іноді упереджений характер, поверхневий  розгляд та навіть не відповідають вимогам діловодства. Не рідко, дехто з суддів, одягнувши мантію, вирішує долю людей як йому заманеться. Така зараза стосується не лише місцевого суду, а й вищестоящих судових інстанцій, до речі, такі ганебні факти ми вже висвітлювали, – пише Громадська Організація «З’єднання борців «За справедливість»»

Озброївшись тим, що доступ до публічної інформації нині відкритий для кожної людини, а заробітні плати посадовців не носять конфіденційний характер, тим паче — не державна таємниця, борці за справедливість звернулися з запитом до Володимир – Волинського міського суду з проханням надати інформацію про отриманий дохід його працівниками  за минулий рік. Наш запит був переадресований  до вищестоящого органу —  територіального управління Державної судової адміністрації у Волинській області. Перша відповідь надійшла надто скупа, проте  досить цікава для роздумів. Посилаючись на те, що обсяг документів великий — 81 аркуш, запропоновано за 71 сплатити відповідну суму коштів згідно надісланого рахунку. Дивувало, що в десяти безкоштовних аркушах не вистачило місця для оприлюднення доходу хоча б одного судді, а лише секретарів, прибиральниці та архіваріуса, наче ті за алфавітним порядком стоять вище.  Швидше за все, судова адміністрація надіялася на те, що борці за справедливість або коштів не знайдуть, або лінь нападе підносити питання вдруге, або загубиться серед турбот і клопотів правозахисної діяльності.  Справді, грець із тими коштами, доки їх ми таки віднайшли, та через певний період дочекалися відповіді щодо грошового забезпечення служителів Феміди Володимир – Волинського міського суду, яке вони одержали за 2013 та 8 місяців 2014 року.

Перше враження — несправедливість: величезна різниця посадових окладів суддів та інших працівників судового органу.

Друге враження — незацікавленість: звісно, відповідальність судді значно більша (мала би бути, але ж її нема, ні за жодне злочинне рішення), та невже помічник судді та секретар суду мають заробляти в шість – десять раз менше? Чому би зарплатою не збільшити їхню відповідальність? Наприклад, щоб звертав увагу на відповідність закону …

Громадськості подаємо сумарні доходи (без вирахувань) лише суддів та їх помічників за вищевказаний період. А вже вам, шановні громадяни, дивуватися, радіти чи співчувати такій картині.

Прізвище  та ініціали Посада Розмір доходу (грн.):
за 2013 р. за 8 міс. 2014 р.
Пікула Надія Василівна Голова суду 267433 188719
Лященко Олександр Валентинович Заст. гол. суду 209632 153740
Канівець Леонтій Федорович суддя 207013 158596
Каліщук Андрій Аркадійович суддя 183503 141194
Мушкет Олександр Олександрович Пом. судді 26583 17973
Дацюк Лілія Віталіївна Пом. судді 39020 24981
Левчук Роман Петрович Пом. судді 36397 23582
Хамініч Ольга Василівна Пом. судді 37833 24515

Це лише десята частина тієї інформації, якою володіють борці за справедливість. Кому  вона цікава вся, звертайтеся, люб’язно надамо.

Коментарі тут не зайві, позаяк важко повірити, що в нашому провінційному містечку можна одержувати такі шалені гроші, не підприємцям з новітньою технологією виробництва, що дає йому змогу обігнати конкурентів,  бо навіть іншим підприємцям годі мріяти про такі доходи, але в більшості справ малозахищених — неправедним суддям, як і за що платити так? А як зрозуміти, при цьому, творців законну: коли заморожуються й так мізерні  пенсії та заробітні плати на невизначений термін, коли армія тримається за рахунок волонтерства, як же в державній казні віднаходяться мільйонні суми для задоволення надмірних апетитів служителів сліпої Феміди? Сліпої настільки, на людську біду та горе, що в Україні визнана найбільш хабарною. Чому ж тим, оборонцям української України, які в Донбасі кладуть свої молодечі голови, віддають свої життя за краще життя наше, та менше платили?

Крок за кроком доступу громадськості до інформації, яка стосується посадовців місцевого рівня, будемо оприлюднювати заробітні плати та інші доходи керівництва громади міста та районного рівня, податківців та працівників силових структур. Народ повинен знати своїх слуг та піклуватися про їхній матеріальний стан, щоб мати право запитати, на що ж йдуть податки.

Вайбер
2 коментарі
  1. за столицю напишіть!!!там починайте

  2. Столиця за себе напише – а ми за себе! треба завжди із себе починати!

Додати коментар


Погляд

Те, що на Донбасі існує ризик повторення трагедії в Сребрениці, – повна безглуздість хворої людини
Офіційний представник Росії, прес-секретар президента Російської Федерації Володимира Путіна, Дмитро Пєсков заявив днями, що на Донбасі існує ризик повторення трагедії в ...

Новини

18 Квітня, Неділя
05:31
Головний санітарний лікар України пояснив, кому можна відтермінувати другу дозу вакцини
03:09
МЗС висилає з України старшого дипломата посольства Росії
01:51
В Україну йде новий циклон: очікуються похолодання, опади і нічні заморозки
17 Квітня, Субота
23:35
Опублікували список фільмів-номінантів на Оскар-2021, які можна переглянути онлайн
22:13
Суддям додали до пенсії 9 тисяч, а військовим – 67 гривень: як цьогоріч зросли виплати
21:24
17 квітня на Волинь привезуть вакцину Pfizer
20:15
На Донеччині окупанти поранили українського військового
19:47
Цей храм відвідували пів Нововолинська: церкву у колишній Панасівці привезли понад століття тому з Польщі 1
18:50
У Британії похоронили принца Філіппа, чоловіка королеви Єлизавети ІІ: на церемонії були близько 30 осіб
17:18
Військові кораблі та авіацію РФ переправили до Криму, нібито для навчань
16:34
Розписали у Нововолинську: у Ковелі 56-річна жінка вийшла заміж за 84-річного дідуся, ймовірно, заради квартири 4
15:09
ФСБ Росії затримала українського консула за «збір закритої інформації»: МЗС України заявляє, що це чергова провокація
14:05
У Володимирі відбувся великодній ярмарок 2
13:20
У Нововолинську знову померла людина, інфікована ковідом: за минулу добу одужали більше осіб, ніж захворіли
12:37
[ОНОВЛЕНО] У Володимирі зареєстрували два світових рекорди майстра Анатолія Бойка
12:15
На Волині підтвердили понад 340 нових випадків коронавірусу: за добу – 10 смертей
11:46
На Ягодині виявили авто, викрадене у Німеччині сім років тому 1
10:50
В Україні зафіксували майже 15 тисяч нових випадків COVID-19
09:19
9 років в’язниці отримав обвинувачений у викраденні активістів Євромайдану Олександр Волков 1
08:13
На Волині 16 тисяч гектарів угідь перебувають у воді 2
Усі новини

Погода у Нововолинську та Володимирі